Našli ste niekde lepšiu cenu?
SET Klimatizácia nástenná KAISAI ICE BLACK 7,0KW KLB-24HRHI/KLWB-24HRHO
1 599,00 € – 1 732,00 €Price range: 1 599,00 € through 1 732,00 € s DPH
Obhliadka & Montáž
-
Obhliadka miesta montáže
V prípade potreby technik príde k vám, zhodnotí možnosti a odporučí najvhodnejšie riešenie.
-
Certifikovaná montáž
Skúsenosti, precíznosť a normy sú u nás samozrejmosťou.
-
Záruka až 5 rokov
-
Profesionálny záručný a pozáručný servis
Popis:
Nástenná klimatizácia Kaisai ICE je jednotka s moderným a štýlovým panelom v bielom a čiernom prevedení. Okrem farebného prevedenia sa vyznačuje aj najvyššou triedou energetickej účinnosti a širokými možnosťami ovládania.
Kaisai ICE je vybavený množstvom funkcií, ktoré sa starajú o zdravie a vysoký komfort užívateľa. Ionizácia vzduchu odstraňuje z prostredia prachové roztoče, plesne, baktérie a vírusy, zvlhčuje vzduch a poskytuje príjemný pocit sviežosti v klimatizovanej miestnosti. Funkciu čistenia ďalej podporuje Bio-HEPA filter , ktorý zachytáva čiastočky nečistôt a mikroorganizmy.
Pohodlnú prevádzku klimatizácie zabezpečuje štandardný WiFi modul , ktorý umožňuje ovládať prevádzkové parametre klimatizácie 24 hodín denne z akéhokoľvek miesta, ekonomické režimy ECO a GEAR a 3D prívod vzduchu pre optimálnu cirkuláciu vzduchu a rovnomernú teplotu distribúcia v miestnosti.
Univerzálne možnosti ovládania poskytuje voliteľné káblové diaľkové ovládanie a centrálny ovládač a BMS brána pripojené cez rozširujúcu dosku MFB.
Do domov
Vhodná pre domy a väčšie miestnosti, kde poskytne rovnomerné chladenie, úspornú prevádzku a vysoký komfort počas celého roka.
Do bytov
Vhodná aj pre byty nad 46m², kde zabezpečí tichú prevádzku, úsporu energie a príjemnú klímu počas celého roka
Do kancelárii
Skvelá voľba pre kancelárie, zabezpečí komfortnú klímu, nízku spotrebu energie a tichý chod vhodný pre pracovné prostredie.

Databáza EPREL (vrátane energetických štítkov a popisov produktov):
Špecifikácie
Špecifikácie
| Hmotnosť | 64,2 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | ICE BLACK |
| Farba | Čierna |
| Prietok vzduchu | 1090/770/610 m³/h |
| Výkon chladenia: | 7,0 kW |
| Výkon vykurovania: | 7,3 kW |
| Energ. trieda (vykurovania) | A+ |
| SEER Energ. účinnosť | 6,4 W/W |
| SCOP Energ. účinnosť | 4,0 W/W |
| Typ chladiva: | R32 |
| Hlučnosť vnútornej jednotky: | 46/37/34,5/21 dB(A) |
| Hlučnosť vonkajšej jednotky: | 60,0 dB(A) |
| Hmotnosť vnútornej jednotky | 12,0 kg |
| Hmotnosť vonkajšej jednotky | 42 kg |
| Diaľkové ovládanie | Áno |
| Pripojenie Wi-Fi | Áno |
| Ø potrubia | 9,52 / 15,9mm (kv./pl.) |
| Maximálna dĺžka potrubia | 50 m |
| Ovládacie káble | 5 x 1,5 mm² |
| Napájacie káble | 3 x 2,5 mm² |
| Napájanie | 220-240V / 50Hz / 1fáza |
| Rozmery vnútornej jednotky | 1083 x 336 x 244 mm |
| Rozmery vonkajšej jednotky | 890 x 673 x 342 mm |
| Prevádzkový rozsah - chladenie | ‚-25 / +35 °C |
| Montáž | Bez predprípravy, S predprípravou |
