Našli ste niekde lepšiu cenu?
SET Klimatizácia nástenná KAISAI NORDIC 3,5KW KNP-12NRHI/KNP-12NRHO
1 299,00 € – 1 449,00 €Price range: 1 299,00 € through 1 449,00 € s DPH
Obhliadka & Montáž
-
Obhliadka miesta montáže
V prípade potreby technik príde k vám, zhodnotí možnosti a odporučí najvhodnejšie riešenie.
-
Certifikovaná montáž
Skúsenosti, precíznosť a normy sú u nás samozrejmosťou.
-
Záruka až 5 rokov
-
Profesionálny záručný a pozáručný servis
Popis:
Nástenná klimatizácia Kaisai NORDIC moderná klimatizácia navrhnutá pre extrémne klimatické podmienky, ktorá spoľahlivo funguje v horúčavách aj v mrazoch. Tento model zabezpečuje efektívne vykurovanie aj pri teplotách až do -35°C vďaka výkonnému kompresoru a integrovaným vyhrievacím káblom pre odtokovú vaničku a kompresor. Hybridný vysoko-hustotný výmenník tepla udržiava plnú vykurovaciu kapacitu pri teplote -15°C, čo z neho robí ideálnu voľbu pre celoročnú prevádzku.
Kaisai NORDIC je vybavený množstvom funkcií, ktoré sa starajú o zdravie a vysoký komfort užívateľa. Ionizácia vzduchu odstraňuje z prostredia prachové roztoče, plesne, baktérie a vírusy, zvlhčuje vzduch a poskytuje príjemný pocit sviežosti v klimatizovanej miestnosti. Funkciu čistenia ďalej podporuje Sterilizácia vzduchu, ktorá účinne likviduje baktérie pri 56 °C a zabraňuje vzniku plesní, čím zlepšuje kvalitu vzduchu.
Pohodlnú prevádzku klimatizácie zabezpečuje štandardný WiFi modul , ktorý umožňuje ovládať prevádzkové parametre klimatizácie 24 hodín denne z akéhokoľvek miesta.
Vychutnajte si flexibilitu klimatizácie Kaisai Nordic vďaka režimom Fireplace, Breeze Away a diaľkovému ovládaniu ventilátora pre individuálne nastavenie.
Do domov
Efektívne chladenie a vykurovanie pre maximálne pohodlie vo vašej domácnosti počas celého roka.
Do bytov
Kompaktné riešenie s moderným dizajnom, ideálne pre menšie priestory.
Do kancelárii
Tichá prevádzka zabezpečí komfortné pracovné prostredie.
Do kancelárii
Výkonné chladenie pre príjemnú atmosféru pre vašich hostí aj počas horúcich dní.

3D prúdenie vzduchu a maximálny komfort
Integrovaná funkcia 3D prúdenia vzduchu zaručuje rovnomernú cirkuláciu vzduchu a vyvážené rozloženie teploty vo všetkých častiach miestnosti.
KAISAI Nordic je ideálnou voľbou pre každú domácnosť či kanceláriu, kde poskytuje optimálny výkon, špičkovú účinnosť a výnimočný komfort počas celého roka.
Na stiahnutie
Špecifikácie
Špecifikácie
| Hmotnosť | 55,0 kg |
|---|---|
| Značka | Kaisai |
| Model | NORDIC |
| Farba | Biela |
| Prietok vzduchu | 584 m3/h |
| Výkon chladenia: | 3,5 kW |
| Výkon vykurovania: | 3,8 kW |
| Energ. trieda (vykurovania) | A+ |
| SEER Energ. účinnosť | 9,2 W/W |
| SCOP Energ. účinnosť | 5,1 W/W |
| Typ chladiva: | R32 |
| Hlučnosť vnútornej jednotky: | 42,5/36/26/20 dB(A) |
| Hlučnosť vonkajšej jednotky: | 56 dB(A) |
| Hmotnosť vnútornej jednotky | 12,6 kg |
| Hmotnosť vonkajšej jednotky | 35,2 kg |
| Diaľkové ovládanie | Áno |
| Pripojenie Wi-Fi | Áno |
| Ø potrubia | 6,35 / 9,52mm (kv./pl.) |
| Maximálna dĺžka potrubia | 25 m |
| Ovládacie káble | 5 x 1,5 mm² |
| Napájacie káble | 3 x 1,5 mm² |
| Napájanie | 220-240V / 50Hz / 1fáza |
| Rozmery vnútornej jednotky | 895 x 298 x 248 mm |
| Rozmery vonkajšej jednotky | 805 x 554 x 330 mm |
| Prevádzkový rozsah - chladenie | ‚-15 / +50 °C |
| Montáž | Bez predprípravy, S predprípravou |

Manuál pre užívateľa